Proč Humpolec

Náš areál se nachází v Humpolci přímo u D1 mezi Prahou a Brnem. Je to ideální poloha vzhledem k tomu, že do všech míst ČR je to cca stejně daleko. Neoddiskutovatelnou výhodou je bezesporu právě blízkost páteřní dálnice D1, to znamená, že logistické problémy jsou pro většinu firem vyřešeny. Mezi další výhody patří vstřícný přístup samosprávy a nádherné prostředí Vysočiny.

Humpolec - město pro byznys

Za uplynulých 10 let Humpolec na Vysočině regionální srovnávací výzkum 8x vyhrál, 1x byl druhý, 1x třetí. Taková pozice nemá v žádném jiném kraji v ČR obdoby. Skvěle si Humpolec vedl i v celorepublikovém srovnání. V letech 2013 a 2015 celou soutěž ovládl, 6x byl druhý, 1x třetí!! Do výzkumu „Města pro byznys“ je automaticky zapojeno 205 měst s rozšířenou působností a 22 městských části města Prahy. Svým rozsahem a sledovanými kritérii jde o největší a nejrelevantnější průzkum, který lze provést. Zahrnuje všechny oblasti, které mají pro podnikatele a firmy strategický význam.

Metodika hodnocení je založena na vyhodnocení 23 kritérií rozdělených do dvou základních oblastí:

#1

Podnikatelské prostředí

(14 kritérií, 50 % hodnocení)

např. podíl podnikatelů a firem, vzdálenost k dálniční síti, nezaměstnanost, průměrný měsíční plat, atd.

#2

Přístup veřejné správy

(9 kritérií, 50 % hodnocení)

např. kapitálové výdaje, výdaje na veřejnou dopravu, likvidita, cena vodného a stočného, daň z nemovitosti pro podnikatele, atd.

Chcete se o tomto výzkumu dozvědět více? Podívejte se zde:

Celý výzkum město pro byznys

Cenová kalkulace

Máte zájem o jakoukoliv z našich nabízených služeb? Ozvěte se nám a zdarma a nezávazně Vám zpracujeme cenovou nabídku individuálně pro Vaše potřeby. Naše ceny nejsou tabulkové, vše se odvíjí od rozsahu a délky spolupráce.

Kontaktujte nás